Podrobnosti k semináři ve Wonder full life centru

Praktické informace:

Datum: 7. – 10.9.2023

Místo: Wonder full life centrum, Teplice nad Metují

Časový harmonogram:

Seminář začíná ve čtvrtek v 17 hodin příjezdem, registrací a ubytováním. Následuje večeře a večerní část programu do asi 21 hodin. Další dny probíhá program od 8 hodin do 21 hodin s pauzami na snídani, oběd a večeři. Po obědě následuje pauza na odpočinek nebo pobyt v přírodě. Program končí nedělním obědem asi ve 14 hodin.

Program:

Hlavní náplní semináře je testování laterality, kromě toho se ale můžete těšit i na další podpůrné aktivity. Samotné testy laterality pak zpravidla probíhají v náhodných dvojicích mezi účastníky semináře pod mým dohledem. Všechny součásti programu jsou zcela dobrovolné a případným omezením ze strany účastníků se obvykle lze přizpůsobit.

Místo, ubytování:

Akce proběhne v nádherném Wonder full life centru na polosamotě v Teplici nad Metují. Ubytování bude ve vícelůžkových pokojích, přičemž se budeme snažit Vás do pokojů rozmístit dle Vašich preferencí tak, abyste se všichni cítili dobře. V případě naplnění kapacity pokojů je též možné ubytování ve vlastním spacáku v meditační místnosti, kde bude probíhat program.

Strava:

Na akci bude zajištěno jídlo třikrát denně. Strava na akci bude veganská, bez cukru a bílé mouky, volitelně bude možná i bezlepková strava. Pokud to bude možné, budeme se snažit vyhovět Vašim jakýmkoliv dalším dietním omezením.

Další informace:

Abyste se na akci mohli věnovat sami sobě a mohli jste se plně ponořit do programu, doporučuji si zajistit, aby Vás v průběhu akce nikdo nutně nepotřeboval. V místě konání akce nebude záměrně k dispozici wifi a zároveň výrazně doporučuji mít po celou dobu akce vypnutý mobilní telefon. V případě nutnosti samozřejmě můžete během akce například zavolat domů, telefonujte ale prosím mimo hlavní budovu, kde bude akce probíhat.

Cena akce:

6500 Kč, z toho záloha 4000 Kč před akcí

Součástí ceny akce je ubytování, strava a program probíhající od čtvrtka večer do neděle poledne.

Akreditace:

Seminář nemá akreditaci MŠMT, nenabízím ani žádný certifikát o absolvování akce. Cílem akce je získání osobních zkušeností.