Co nabízím

Semináře s testováním laterality

Testování laterality v současné době nabízím pouze v rámci několikadenních skupinových seminářů. Samotné testy laterality pak zpravidla probíhají v náhodných dvojicích mezi účastníky semináře. Všechny součásti programu jsou zcela dobrovolné a případným omezením ze strany účastníků se zpravidla lze přizpůsobit.

Proč nenabízím individuální testování laterality?

Individuální testování laterality v současné době vůbec nenabízím. Ač chápu, že pro mnoho lidí by bylo zejména z časových důvodů vhodnější jít nechat se otestovat individuálně a během několika hodin mít jasno, existuje hned několik důvodů, proč takový koncept testování není vhodný a proč lépe funguje testování v rámci vícedenního semináře.

Aby testování laterality mohlo dobře proběhnout, je třeba se zklidnit a uvolnit z běžného denního tempa a plně se naladit na téma laterality. Případné přepólování je velmi zásadní zásah do těla. Aby v těle mohlo přepólování dobře proběhnout, je nutné tuto změnu skutečně přijmout, což se lépe děje právě během několikadenní akce. Zároveň se mohou během testování laterality a procesu přepólování objevovat některé náročné emoce nebo témata z minulosti. Tyto situace je vhodnější projít v bezpečném prostředí semináře. Pokud Vás téma laterality oslovilo a máte pocit, že žijete v nesprávné lateralitě, věřím, že si na seminář s testováním laterality dokážete najít čas.

Přednášky

Jedním z mých cílů je šíření povědomí o tématu laterality.

Kromě kurzů testování laterality proto také nabízím přednášky na téma laterality a skrytého leváctví. Přenáška má zpravidla délku 1 až 2 hodiny, zejména podle množství dotazů ze strany účastníků (což zpravidla nejde úplně odhadnout dopředu).

Pro detailní informace a rezervace mě prosím kontaktujte.